poniedziałek, 27 lipca 2009

SZUKASZ LABRADORKA RETRIEVERA??? koniecznie zajrzyj http://www.blueofblues.fc.pl
29 i 30 Kwietnia w naszej hodowli na Świat przyszły dwa mioty labradorków, miot czekoladowy naszej LAYLA Górska Fantazja która jest córką legendarnego psa BELLE ARMANI Of the music forest. z tego miotu mamy wolnych jeszcze czekoladowych chłopczyków.
I długo oczekiwany miot czekoladowo-czarny naszej ARWENY THE PRINCESS OF ELVES Blue of Blues. Ojcem szczeniąt jest piękny czarny pies, Balrion Weathertop Casey Jones którego hod. i wł. jest Saudjie & John Crook - Balrion Weathertop Kennel/Wielka Brytania. Z tego skojarzenia nasze szczeniaczki mają już w 50%, rodowód lini angielskich , w którym znajduje się wiele sławnych przodków pochodzących z Angli.
Z tego skojarzenia mamy wolną jeszcze - śliczną biszkoptową dziewczynkę.Rodzice szczeniaczków są wolni od dysplazji z wyniekiem HD - A i ED O/O , ojcowie szczeniaczków dodatkowo są przebadani w kierunku postępującego zaniku siatkówki oka " Optigen " i są wolni od tej choroby
.
Zainteresowanych tymi szczeniakami zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: +48 507242510 lub mailowym Blue_of_Blues@wp.pl


2 komentarze:

Donata pisze...

słodkie pyszczki
a oczka smutne
jakby wiedziały, że muszą zmienić dom
i iść do innych
buziak

Grażyna pisze...

Donus wiem :( to właśnie jest najgorsze, i nie lubię takich chwil ale najlepsze w tym wszystkim to jest to, że mogę dzięki nim dać radość innym :)